אם ברצונך להכיר את שיטות הפעולה ואופני העבודה של עולם הייעוץ העסקי-רגולטורי-אסטרטגי; להבין כיצד מנהלים באופן מושכל את מחזיקי העניין וגורמי הסיכון בסביבת העבודה שלך; להכשיר את עובדיך בתפיסות מתודולוגיות לניהול אתגר הקשרים וההתנהלות המתאימה מול מחזיקי עניין - דרך פוריה תסייע לך ביצירת ארגז כלים להצלחה.

עם 10 שנות פעילות של ייעוץ עסקי ואפקטיבי לחברות עסקיות וממשלתיות מהגדולות במשק, דרך פוריה חושפת תובנות ומציעה כלים מתודולוגיים לניהול מחזיקי עניין בהרצאה ממוקדת שמבטיחה לייצר את האימפקט הנדרש על מחזיקי עניין רלוונטיים, כגון: רגולטורים, הקהילה המקומית, לקוחות, החברה האזרחית, מחוקקים ועוד, ולהתוות דרך פוריה בניהולם.

  

ההרצאה רלוונטית לכל ארגון שפעילותו מייצרת מעגלי השפעה שונים על גורמים מן הקהילה הלוקאלית והלאומית.

את ההרצאה יעביר מר איתי פנקס-ארד, בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ובוגר תואר שני במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. למר פנקס ניסיון עשיר בפעילות ציבורית הכוללת כהונה של דירקטור בחברות עירוניות כגון: חברת אתרים, חברת עתידים, המשכן לאומנויות הבמה, מי אביבים. חבר הדירקטוריון בחברת נתיבי איילון (בעבר), חבר מועצת העיר תל אביב-יפו (בשנים 2003-2008, 2013-היום) ובתוך כך יו"ר ועדת המכרזים העירונית, יו"ר ועדת ההיגוי לפרויקט קירוי האיילון, מחזיק תיק התפעול והאנרגיה, יו"ר המרכז הגאה בת"א ועוד. כמו כן, הניסיון התעסוקתי של מר פנקס כולל תפקידי ניהול מגוונים כגון מ"מ מנכ"ל תאגיד המים של אילת "עין-נטפים", יו"ר דירקטוריון 'איגוד ערים דן לאיכות הסביבה' ומנכ"ל חברת הייעוץ דרך פוריה.

לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות הטלפון הישיר - 03-5255508.

או באמצעות הדוא"ל - Office@viaporia.com.